Ziaja wspiera:

VIVADENTAL to międzynarodowy ośrodek kliniczny, edukacyjny i naukowo – badawczy specjalizujący się w implantologii stomatologicznej i przeprowadzaniu metamorfozy estetycznej uzębienia. To także Fundacja dla Dzieci Vivadental, która egzemplifikuje idee społecznej odpowiedzialności biznesu oraz specjalistyczne wydawnictwo.

VIVADENTAL oferuje Pacjentom możliwość spełniania najśmielszych marzeń o zmianie własnego wyglądu.

Profesjonalne interdyscyplinarne leczenie estetyczne obejmuje zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii, implantologii stomatologicznej oraz medycyny regeneracyjnej, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny i zaawansowanych technologii. Realizowane jest przez zespół lekarzy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych metod leczenia i przeprowadzaniu kompleksowej metamorfozy twarzy i uzębienia.
VIVADENTAL oferuje najwyższe standardy terapeutyczne oparte o najnowsze osiągnięcia nauki, co gwarantuje rezultaty spektakularne i dotąd nieosiągalne, honorujące kulturę i estetykę człowieka wyrażające się poprzez zdrowy, piękny i nieskazitelny uśmiech, które zachwycają efektem i prezencją, przynoszą Pacjentom komfort, wygodę i satysfakcję.

VIVADENTAL zaangażowany jest w badania naukowe i prace badawczo rozwojowe w medycynie, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania terapeutyczne dla przyszłych pokoleń Polaków. Inicjuje projekty związane z turystyką medyczną i aktywnie w nich uczestniczy. Działając na wielu frontach kieruje się zasadą jednoczesnego osiągania celów biznesowych i korzyści dla naszego społeczeństwa, w centrum którego znajduje się człowiek i jego potrzeby.

Vivadental prowadzi politykę Partnerstwo dla Rozwoju kreując przedsięwzięcia interdyscyplinarne o zasięgu krajowym i międzynarodowym, które przynoszą korzyści nie tylko Pacjentom, ale całemu społeczeństwu. Jednym z celów jest wspieranie rodzimych marek, które wyróżniają się jakością i najwyższym potencjałem wzrostu, po to aby Trójmiasto i Region Pomorza, były kojarzone z marką Premium.

Współpraca Ziaja i Vivadental powstała na gruncie woli wspólnego budowania przyszłości opartej o współdziałanie w dziedzinie medycyny i popularyzowania atrakcyjnych produktów Ziaja wśród Pacjentów Vivadental, którzy pochodzą niemal ze wszystkich kontynentów, jak również wśród środowiska lekarskiego, w tym w ramach prowadzonych przez Instytut Vivadental szkoleń podyplomowych dla lekarzy stomatologów w dziedzinie implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz regeneracji tkanki kostnej.
 

 

 Wheelchairtrip to wyjątkowy projekt podróżniczy. Michał Woroch i Maciek Kamiński, dwaj trzydziestolatkowie poruszający się na wózkach wyruszą w półroczną podróż po Ameryce Południowej. Całą wyprawę odbędą tylko we dwóch, jeżdżąc i mieszkając w specjalnie dostosowanym do ich potrzeb samochodzie terenowym. Przemierzą nim około 30 tysięcy kilometrów: Argentynę, Chile i Boliwię po to, aby ostatecznie dotrzeć do Peru. Celem tej podróży jest udowodnienie sobie i pokazanie innym, że niezależnie od ograniczeń i przeszkód, można spełniać swoje nawet największe marzenia.

 

Fundcja Piękniejsze Życie organizuje BEZPŁATNE WARSZTATY z pielęgnacji i makijażu dla pacjentek onkologicznych. Fundacja jest polską edycją projektu Look Good... Feel Better, który powstał w Stanach Zjednoczonych w 1989 roku, a obecnie działa już w 24 krajach na świecie. W Polsce zadebiutował jesienią 2006 roku. Od początku polskiej edycji programu już ponad 1500 pacjentek wzięło udział w warsztatach Fundacji organizowanych w 5 szpitalach, w 4 miastach (Warszawa, Lublin, Łódź, Kielce). Więcej na www.piekniejszezycie.org

LUX MED Diagnostyka to jeden ze świadczeniodawców badań mammograficznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Program refundowany jest przez NFZ i skierowany do kobiet w wieku 50-69 lat. LUX MED Diagnostyka realizuje badania w trzech pracowniach stacjonarnych – w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie, a także 15 mammobusach, które docierają do małych i średnich miejscowości. W 2013 roku przebadaliśmy ponad 240 tys. pań!
Mammografia to najważniejsze badanie diagnostyczne w kierunku wykrycia raka piersi. Ponieważ jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet dojrzałych, po 50 roku życia, można powiedzieć, że mammografia to najważniejsze badanie, któremu świadoma kobieta powinna się regularnie poddawać. Trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich. Zapraszamy wszystkie panie do naszych pracowni. Rejestracja na badania odbywa się pod numerem tel. 58 666 2 444 oraz na stronie www.mammo.pl
Zbadaj się i zyskaj spokój! 

 

Lubelskie Towarzystwo Studentów Farmacji, działające przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, jest organizacją zrzeszającą studentów, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności z dziedziny farmacji i nie tylko.
LTSF prowadzi swoją działalność w 5 głównych obszarach:
• działalność edukacyjna
• działalność prospołeczna
• rozwój kompetencji osobistych oraz umiejętności miękkich
• działalność na szczeblu ogólnopolskim
• działalność na arenie międzynarodowej
Powyższe cele wypełniane są po przez przeprowadzenie szeregu konferencji naukowych, warsztatów, szkoleń oraz akcji prospołecznych. Ilość realizowanych projektów jest znaczna, najważniejsze z nich to: pobicie rekordu Guinessa w iliczbie pomiarów ciśnienia tętniczego krwi, International Conference of PharmacyStudents – ‘Be in Progress’ oraz VIII Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej połączony ze Zjazdem Studentów Farmacji.